W zaściankowie

Robótkowo

Małżeński SAL

Słomianej wdowie, przychodzą do głowy mniej lub bardziej szalone pomysły. Ponieważ na dzisiejszą nockę zostałam taką wdową - dopadło i mnie.

Cały czas produkujemy niezliczone ilości kartek, obrazków i innych haftowanych przedmiotów dla kogoś i z jakichś okazji. To może tym razem zróbmy coś dla siebie. Za mąż wyszła kilka lat temu ale ani sama nam nie zrobiłam, ani tym bardziej nikt nie obdarował mnie pamiątką ślubną.

Dlatego proponuję ............ Małżeński SAL. Priorytet jest taki, że pamiątkę wykonujemy dla siebie ale .... jeśli taki stan jest nam obcy (przecież nie mogłabym dyskryminować NIEMĘŻATKI) to wykonajmy tą pamiątkę dla bliskiej nam pary.

Kilka zasad:

 1. Zgłoszenia od osób posiadających bloga (do 30.06.2012r.) przyjmuję pod tym postem. Poproszę o wpis i adres bloga.

 2. Lista uczestników pojawiać się będzie sukcesywnie, pod tym postem.

 3. Sal trwa od 1.07.2012r. do 22.08.2012r. ZMIANA!!! SAL TRWA OD ZGŁOSZENIA!!!

 4. 1.07.2012r. przesyłam do Was mailem wzór ze zdjęcia powyżej (HAFT KRZYŻYKOWY) - przepraszam za jakość banerka ale tylko taką jakość znalazłam w necie. ZMIANA!!! WZÓR PRZESYŁAM W MOMENCIE ZGŁOSZENIA

 5. 11go i 22go każdego miesiąca każdy na swoim blogu dokonuje wpisu informacyjnego z postępu prac. W tych dniach na moim blogu również pojawi się stosowny wpis i pod nim w ramach komentarzy proszę o podlinkowanie do siebie.

 6. 22.08 jest to termin zamykający Sal wtedy też prezentujemy efekt końcowy pracy.

 7. Proszę umieścić na swoich blogach link lub banerek z odwołaniem do tego posta.

 8. W razie problemów proszę o kontakt b.and.p@wp.pl

Dlaczego 11 i 22? Bo 22 listopada 2008r. wyszłam za mąż. Dlaczego do końca sierpnia? Bo nie chcę czekać tak długo na pamiątkę.

UCZESTNICY:

 1. Mła znaczy się ja
 2. Tami
 3. Laobeth
 4. Zula
 5. Editha